• Головна
  • Миколаївським дітлахам розповіли про професію інженера та важливість дронів на війні, - ФОТО
08:00, 20 лютого

Миколаївським дітлахам розповіли про професію інженера та важливість дронів на війні, - ФОТО

У Миколаєві школярі дізнались більше про професію інженера та її важливість у воєнний час, адже тепер спеціальні знання використовують при збиранні дронів для наших захисників. 

Як пише редакція 0512, зустріч  відбулася в рамках серії зустрічей"Кличу у свою професію" в одній з бібліотек філіалів  ЦМБ і.м. М. Л. Кропивницького Миколаєва. Інженер Максим, зараз, під час війни, є одним з тих, хто збирає дрони для військових, які вже потім, за допомогою цих "пташок", підсмажують росню. 

 Усі професії важливі, але нараз професія інженера, в вік технологій, майже основна професія. Адже завдяки інженерам ви можете користуватись всім, що навколо вас зараз є: гаджети, комп'ютери, машини, лампочки, плита — все це завдяки інженерам, які це придумали, розробили і втілили до життя. Якщо спростити: інженер — це такий мрійник, фантазер, який дуже лінивий (сміється). Мета будь-якого інженера — менше працювати і отримати якнайбільше з цього результату. Інженер створює такі речі, які можуть спростити життя,  — каже він.

Під час війни Максим почав займатись збиранням дронів — те, що зараз дуже важливо на полі бою: 

- Зараз, під час війни, яка зараз не на конях з шаблями та луками, не вистачає інженерів, які б могли придумати способи захисту та поразки ворогів. Зараз я займаюсь розробкою дронів — автономних (розвідувальні, наприклад). Дрони потрібні і в мирному житті, вони дуже спрощують життя. Наприклад, у Китаї посилки сортують саме такі дрони-роботи. Дрони бувають різні: наземні, підводні, літаючі, з мультикоптером, є космічні дрони.  

Максим показав дітям найпростіший FPV-дрон (First Personal View, - прим), яким найчастіше користуються українські військові. Захисник вдягає спеціальні окуляри і дистанційно управляє дроном:

- На жаль, такі дрони використовує і ворог. Цей дрон може летіти 19-15 кілометрів в одну сторону і управлятись дистанційно. Колись інженери придумали цей дрон, аби вести розважальні ігри — змагання. Це спеціальні дрони для перегонів. Це перегони саме на квадрокоптерах. А зараз ми використовуємо ці дрони на війні, аби нести бомби в сторону ворога. Це вимушений захід, на зараз. До дрона чіпляють гранату, він летить за заданим курсом, пілот бачить ворога, дрон врізається в нього і підриває ворога. Це витратний матеріал. Такі прості речі, на перший погляд, але в ньому дуже багато дрібних деталей, на кожну з яких інженери витрачали свій час. Хтось придумав мікрочип, мотори, камери...Тут дуже багато елементів. Дрон збирається як лего — у нього є рама, моторчики, є передача відео. Все це інженерна складна робота, — каже Максим. 

Дітлахи ж змогли на практиці побачити, як "пташка" літає.  

Нагадаємо, раніше ми писали, що одній із громад Миколаївщини старшокласники вчаться складати дрони, які потім передають захисникам на фронт. Допомагають їм цьому інженери підрозділу “Злі птахи”. Двадцять дронів вже передали військовим.

 Миколаївські інженери збирають та розробляють дрони для наших воїнів.  Злі Птахи продовжують збирати на 100 FPV-дронів для 79 окрема десантно-штурмова Таврійська бригада 

Номер для поповнення -

5168752100370439

Посилання для поповнення -

https://www.privat24.ua/send/b2a1y

#100дронівFVPдля79

Допоможіть здійснити мрію кожного українця!

https://send.monobank.ua/jar/8ndTQaH29V?fbclid=IwAR3P6IgEp5SWOAnczQIzxzCykYjpWoRqhAZq3dtFnoYQvwOTcuaev6tDjdo

5375 4112 1297 2090

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дрони миколаїв #ппо миколаїв #новини миколаїв
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...