Студійці Миколаївського драмтеатру підготували аудіоказку для дітей, - ФОТО
9 грудня на камерній сцені Миколаївського академічного художнього драматичного театру відбулася пресконференція з нагоди презентації тизера аудіоказки «Дивоквіточка». Аудіоказку для дітей підготували студійці театру.
Про це повідомли у МАХДТ. У Миколаївському академічному художньому драматичному театрі на базі молодіжної студії завершується робота у межах проєкту «Подкаст-театр», що реалізується спільно з Федерацією аматорських миколаївських театрів «ФАМТ» за підтримки Українсько-данського молодіжного дому. Протягом місяця за участі юних артистів студії тривала робота над створенням аудіоказки для дітей «Дивоквіточка».
У непростий воєнний час казкова історія вчить розуміти проблеми інших, бути чуйними і завжди готовими до дружньої підтримки та взаємодопомоги. Координує проєкт у межах театру директор-художній керівник Артем Свистун, заслужений діяч мистецтв України. Авторка проєкту – Людмила Оспадова. Керує молодіжною студією артист Григорій Черемушев. П’єсу для дітей написала керівниця літературно-драматургічної частини театру, артистка Марина Васильєва. Вона ж займалася режисурою аудіоказки. Пісні до аудіовистави зі студійцями розучила керівниця музичної частини театру Катерина Мірзоян. У ролях виступають Арутюнова Аріанна (Дивоквіточка), Гончарова Євгенія (Лялька), Домбарович Майя (Дівчинка друга), Лопатіна Анна-Марія (Чарівниця), Подвигайло Катерина (Віка), Шинкарук Дар’я (Дівчинка перша), Щиброва Анна (Авторка, Матуся Віки), Шуляков Дмитро (Сашко).
Також у межах проєкту записані подкасти з історії українського театру, що популяризуватиме цей вид мистецтва серед молоді.
9 грудня на камерній сцені театру відбулася пресконференція з нагоди презентації тизера аудіоказки «Дивоквіточка». Перед присутніми виступали директор-художній керівник театру, координатор проєкту Артем Свистун, заслужений діяч мистецтв України та авторка п’єси і режисерка аудіовистави Марина Васильєва. Вони відзначили велику зацікавленість молоді в участі у таких важливих соціальних проєктах, наголосили на необхідності продовження роботи у цьому напрямі. Присутні гучними оплесками підтримали міркування митців гучними оплесками.
Особливо емоційно виступали зі сцени діти – виконавці ролей в аудіоказці. Для них робота у студії звукозапису стала першим подібним досвідом. Вони зазначили, що було непросто, але велике бажання зробити добру справу для дітлахів, які потребують уваги та підтримки, допомогли їм подолати всі труднощі процесу.
Аудіоказку «Дивоквіточка» і подкасти з історії театру слухачу буде презентовано уже найближчим часом – на Різдво Христове 25 грудня. Артем Свистун закликав усіх слідкувати за анонсами на сайті театру, у соцмережах, і після прослуховування поділитися аудіоказкою «Дивоквіточка» з родинами, де зростають діти.
Наприкінці пресконференції усіх присутніх запросили до студії звукозапису, яку було облаштовано у межах проєкту за підтримки Українсько-данського молодіжного дому.